SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 105m2 ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '14
ID e produktit :
45096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qendër të Prishtinës me100m2.Banesa ka 3 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin,1.Banjo,2 wc dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.shpajzi.Tregu i gjelber, SHF_Emin Duraku,SHF_Meto Bajraktari dhe gjimnazi Sami Frasheri jane shum afer..Po ashtu edhe sheshet qyteti jan afer 10 min.Me nje fjal te gjitha qka I duhen nje familjeje.Banesa gjindet ne lagjen Top Hane_rruga Lidhja e Prizrenit 56/6 informatat ne tel 044-127-723
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
044127723
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »