SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
45107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira banesën në Breg të Diellit Blloku 8/4, një dhomëshe, kuzhinë dhe banjo. E mobiluar dhe e përshtatëshme për qifte apo studente.
Nr. kontaktues 049555002;

Lokacioni:
goo.gl/maps/wWCeF 
Informata rreth publikuesit
E
Prishtinë
044637998
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »