SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal ne shitje afer tregut te gjelbert- Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
4514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 40m katror ne Ferizaj afer tregut te gjelbert. Lokali eshte i gatshem dhe eshte i leshuar me qera. Cmimi fillestar per shitje eshte 4000 mije euro metra katror me munsi bisede.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »