SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EKSKLUZIVE ME QERA NE PRISHTINE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
45141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera ne Lagjen e Spitalit eshte objek i ri dhe banesa eshte e mobiluar me gjerat me cilsore te mundshme dhe kualitative, uje ka 24 ore .
Banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites,
- kuzhinen, me shank
- 1 dhom te gjumit me shtrate
- Banjo
- Terasē
I gjithe invertari eshte i ri , banesa eshte e gatshme nga data 01.08.2014
Informata rreth publikuesit
Burim
Lagje Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »