SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Privat
ID e produktit :
45148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne qendër te lulishtja ne Qafe banesa eshte plotesisht e mobiluar dhe permban:

Kuzhine
Qendrim ditor
Dhome te fjetjes
Banjo
Shpajz
Internet
Sistem kabllovik
Klime
Ngrohje me termo
Parking te sigurt
Cmimi 300 € + sherbimet publike
Banesa eshte e lire prej dates 1 Gusht 2014.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
045-522-704
Qafa Rr.Fehmi Agani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »