SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet apartamenti ne elbasan , Shqiperi
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
45152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet apartamen 112 m2 me 2 dhoma gjumi, 2 banjo , nje holl dhe ballkon ne qytetin e elbasanit . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapondertuar (2013-2014) me mjete bashkekohore v-p.adresa : rruga e re e parkut rinina ,lagja "5 Maj ", prane supermarket koli, 2 kopshteve , prane shkolles se mesme " Mahir Domi" & 5 min larg uneversitetit "Aleksander Xhuvani ". add email : enxhi.dishani@yahoo.com » nr kontakti :0692110899
Informata rreth publikuesit
enxhi
Prizren
0692110899
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »