SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shtije perball nderteses se TMK-se - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
4516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 89m2 ne Ferizaj me saktesisht perball nderteses se TMK. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallonin kuzhinen dhe eshte e gatshme per banim. Banesa gjindet ne katin e 6 cmimi eshte shume i volitshem
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »