SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qendren e ngushte shitet banesa 5dh- ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
45169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngusht shitet banesa 5dh, siperfaqes faktike prej 220m2, kati i II, me nxehje qendrore dhe terace prej 20m2. Banesa eshte super e rregulluar dhe pershtatshe per banim apo afarizem. Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »