SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
127 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagjen Arberia , Ish Dragodani , banes Fantastike dhe Kati 1. e gatshme per Banim c tani ,
banea ka 126.5 m2
Sallon
Tri dhoma gjumi ,
Dy banjo
Shpajz
Koridor , dhe ballkon ..

Vertete per nej familje dhe nje rahati


Ju mir presim : 044 540 591
045 646 636
Informata rreth publikuesit
etnik
Prishtinë
+37744540591
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »