SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje, e pershtatshme per lokal.
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
45185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 44m²(sipas dokumentacionit) 52m²(sipas gjendjes faktike). Banesa eshte ne perdhes te nderteses e cila gjindet ne lagjen Ortakoll, m'u perball shkolles fillore "Abdyl Frasheri". Banesa eshte e pershtatshme per aktivitete ekonomike(zyre,ordinanc,mini furre,embeltore etj) Dokumentacioni i rregullt, dhe bartja mund te behet menjehere. JU LUTEMI TE NA KONTAKTOJN VETEM PERSONAT SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Prizren
Ortakoll,Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »