SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne Prishtine, lagja e Spitalitbanesa ka d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '14
ID e produktit :
45187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Prishtine, lagja e Spitalit

banesa ka dy dhoma: dhome dite me kuzhin dhe dhome fjetje

e mobiluiar kati i I(pare)

telefoni:

044- 643645

044 -292173
Informata rreth publikuesit
Sami
Topanica
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »