SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 kati 3-te Sheshi Bill Clinton ne Dardani
Çmimi :
€96,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:57
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tridhomëshe kati i 3-te, te Sheshi Bill Clinton në Dardani, afër Postës së vogel. Banesa nuk eshte e renovuar, pamja nga banesa është shume e bukur me orientimin nga perëndimi, lifti është në shërbim rregullisht,
ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë. Banesa ka kete renditje hapesirash :
- Qendrimi ditor
- Kuzhina me trapezari
- 2 Dhoma te fjetjes
- 2 Ballkona
- Koridori
- Shpajzi
- 2 banjo
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 96.000, euro

AGJENSIONI DION NE PRISHTINE
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »