SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje e mobiluar
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
4519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 75m2 kati 6. Banesa eshte ndertim i ri cmimi eshte shume i volitshem. Eshte e mobiluar dhe kushton vetem 35000 euro
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »