SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje e mobiluar- Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesen te mobiluar ndertim i ri . Bartja behet brenda dites. Cmimi eshte shume i lire . Banesa ka, sallonin kuzhinen dy dhoma gjumi banjo koridorin shume te gjere dhe terase te madhe . Mobilet nuk jan perdorur as edhe nje dite
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »