SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy shtepi me qera - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
4521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qera dy shtepi njera ne lagjen e re dhe tjetra tek spitali kryesore Shtepite jane te mobiluara teresisht. poashtu leshohen edhe dy banesa te mobiluara ne qender te qytetit FERIZAJ
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »