SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Aktash - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
45219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e cila gjendet ne Aktash 100m larg klinikes Gjermane te syrit. Shtepia eshte 3 kateshe me 5.2 ari truall dhe ka 600m2 me oborr dhe garazhe. Shtepia ka edhe nje tarace te madhe rreth 80m2. Nr. kontaktues: 049 410001 ose 049 140391
Informata rreth publikuesit
Leart
Prishtinë
049140391
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »