SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne qender te Ferizajit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
4523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne rrugen 12 qershori mrapa BenAfit, lokali eshte 75m2 kati i 2 dhe eshte i leshuar me qera cmimi eshte shum i volitshem mund te behet edhe me ndrrim toke nese eshte vend i pershtatshem per biznes.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »