SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shitje 12 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
4525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 12 ari toke ne rrugen qe lidh ferizajin me shkup me saktesisht ne Gerlic trualli eshte 26 metra rreth rruges kryesore dhe eshte vend shume i pershtatshem per biznes. Cmimi eshte 4000 mije euro per ari trulli eshte pron shqiptari me dokumentacion te rregullt
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »