SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese 2+1 me qera, lagjia e spitalit, prane kompleksit Royal
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '14
ID e produktit :
45266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese me qera, lagjia e spitalit, prane kompleksit Royal dhe Euleksit.

sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo
kati i 6-te
uje 24 ore, hapesire per parking

Cmimi : 250 eur
tel: 044 165 616, 044 173 593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »