SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje DARDANI
Çmimi :
€149,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
135 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 85 m2,3 dhoma,kuzhine me trpezari,wc ndamas,banjo dhe ballkoni 50m2.
Banesat e gjelberta mbi plato ne Kuriz-Dardani
Plotsisht i renovuar dhe extra i rregulluar.
Posedon sistem alarmi dhe kablovike.
Hymje nga te dyja anet,pamje fantastike perpara dhe mrapa.
Kontakti dhe vizita prej 15.00-20.00h
Posedojme fleten e posedimit te leshuar nga katastri i KK Prishtine.
Informata rreth publikuesit
Eroll
Prishtinë
37744146100
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »