SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne - Ferizaj
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
4527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e gateshme per banim dhe leshohet per familjar, nuk ipet per kohe te shkurter me se paku 6 muaj kontrat. Cmimi eshte 200 euro
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »