SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banesen ne qender te Prishtines ( ZYRE )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '14
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
45271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne qender te Prishtines perballe "EULEX" ne sheshin e posa te ndertuar, banesa ka 50m2, dhe kushte te volitshme per Zyre, per me shume info : 044 629 250
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Munich, Germany
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »