SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Santea shitet banesa 2dh - ECOIMPEX
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
45274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Santea shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 60,883m2, ndertim i vjeter, ne katin e V-te, me nxehje qendrore, e rinovuar dhe e mobiluar ne teresi. Banesa posedon sallon, dhome fjetje, kuzhine, trepezari, banjo, korridor dhe shpajz. Çmimi 66.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »