SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Kurriz shitet banesa 2dh - ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Kurriz shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 61,20m2, kati i III-te, me nxehje qendrore dhe ne gjendje standarde. Ashensori punon. Çmimi: 1.400 euro/ m2. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »