SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Dardani shitet banesa 61m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet banesa 61m2, dy dhomshe, kati i VII-te, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar dhe gjysmë e mobiluar. Çmimi: 63.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »