SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne rr.B.Klinton shitet banesa 2dh - ECOIMPEX
Çmimi :
€74,350.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne rrugen B.Klinton, shitet banesa siperfaqes prej 59,50m2, dy dhomshe, kati i I-re, me nxehje qendrore, 1 bodrum dhe 2 ballkone. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi: 74.350 euro. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »