SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
45288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes 122 metra katror, 3 dhoma gjumi, dhome pritje, kuzhine, dy banjo, depo dhe garazhe,banesa eshte ne katin e pare dhe gjendet ne dragodan banesat e tregtise VIP.
Cmimi me marreveshje.
045 562 039
Informata rreth publikuesit
Labinot
Fushë Kosovë
045562039
Prishtinë, Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »