SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne rrugen Sejdi Sejdiu - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat nga kati i IV-te deri ne katin VII-te.
Banesat jane me nga 125 metra katror. Kane tri dhoma, 2 banjo dhe terace.
Banesat gjenden ne Rrugen "Sejdi Sejdiu" ne Ferizaj dhe shiten nga nje banese apo edhe me shume.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »