SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje- Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
4531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e mobiluar dhe gjindet ne katin e 2 banesa gjindet ne objektin e TMK. Eshte pron shqiptari, bartja behet mrenda dites.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »