SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne rrugen Rexhep Bislimi- Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 96 metra katror. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, banjo, shpajz, ballkon dhe gjendet ne katin e VII-te. Banesa gjendet mbrapa Pro Credit Bank ne Rr. Rexhep Bislimi" ne Ferizaj.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »