SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira qender te ish Sllovenia Sportit
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te Sllovenia Sport ne rrugen ' Trink Smajli ' afer hotel Sirius, kati i pare (1), ka dy dhoma fjetje ,sallon,kuzhin, Ballkon ,Banjo, komode dhe e rahatshme per banim, me te gjitha paisjet e nevojshme, e sapo renovuar me te gjitha paisjet e nevojshme.
Banesa eshte e lir nga dt.15.08.2017..
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
049246121
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »