SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj objektin me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '14
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
45367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Hapësira e objektit (për m2)= 300m2 2. Etazhitetin =3 kate 3.rryme260 kw,uje,kanalizim,ngrohje qendrore te qytetit,nrgohje me rryme,ngrrohje me nafte. 4. Çmimi për m2=4€ ) 5. Adresën:Rr:Tirana pn.(afer ngrohtores se qytetit) Gjakove. 6. Hilmi Mullaademi tel.044199241-049199241 posedon maqina te qepjes dhe larjes se tekstilit.
Informata rreth publikuesit
aqif
+37744122996
Gjakove rruga tranzite [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »