SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 70 ari truall afer Hotel Princi i Arbrit ne Kodren e Trimave
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
45368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 70 ari toke afer Hotel Princi i Arberit ne Kodren e Trimave. Trualli eshte i pershtatshem per banim apo veprimtari biznesi, ploteson te gjitha kushtet urbanistike, rrugen e asfaltuar, ujin, kanalizimin, rrymen. Trualli eshte afer rruges kryesore dhe posedon dokumentacion te rregullt.
Truall ka mundsi edhe ndanje 15 ari,20 ari,30 ari etj.
Qmimi eshte 8.000 euro per ari qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
www.dion-ks.com 
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »