SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Perball Shkolles " Meto Bajraktari " Te Qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
45383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA AFER SHKOLLES METO BAJRAKTARI "te qafa". KA 2 DHOMA GJUMI DHE SALLONI ME KUZHIN ESHTE NE KATIN E 5 NDERRTIM I RI SHITET NGA PRONARI I BANESES KA 80m².PER ME SHUM INFO 044-765-588 044-192-709
Informata rreth publikuesit
Jani
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »