SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 3.5 ARI NE PRISHTINE (DRAGODAN)
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '14
ID e produktit :
45397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3.5 Ari ne lagjen arberia (dragodan) trualli ka inftastruktur te rregullt dhe dokumentacion te rregullt per me shum informata 044 805 505
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
+377 44 834 161
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »