SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aktash I, shitet banesa 67m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
45400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Aktash I, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 67m2, e rinovuar dhe bukur e rregulluar, kati i VIII, ashensori punon, me nxehje qendrore dhe nje ballkon. Çmimi: 70.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »