SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen e spitalit
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
45433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shitet banesa ne lagjen e spitalit te shkolla "Pavarësia"
vend shume i qete dhe i rehatshem per banim.
banesa posedon:dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo,ballkon,koridor,etj.te gjitha dhomat kan dalje ne ballkon.

tel.044/165-616
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »