SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE-FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA MIHAIL GRAMENO@
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60708100 m²
ID e produktit :
45474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesa ne Fushe Kosove, afer INTEREX-it, te shkolla fillore Mihail Grameno.

Banesat jane te madhesive te ndryshme dhe jane te gatshme per banim nga muaji qershor.

Cmimet jane te ndryshme, varesisht nga madhesia e banesave dhe nga marreveshja!

Mund te na kontaktoni ne:

Telefon:
044 433 667
049 60 80 70
e-mail:
dugiestate@outlook.com
Viber: +37744433667
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »