SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Bardhosh Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
45518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 250m2 , 8 Ari truall
Ka 3 dhoma te fjetjes , 2 banjo , 2 koridore , 2 sallona , dhe 1 bodrum me 72m2
Shtepia gjendet ne bardhosh , afer shkolles fillore.
Qmimi shume i volitshem kontaktoni ne nr 044982166
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »