SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 89m2 ne Peje | Fidanishte |
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
45527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 89m katrorë, ndërtim i ri gjendet në lagjen e urbanizuar fidanishte - kompleksi banesor - Elsa Group-, kati i 4-të i banimit.
Banesa ka kushte shumë te mira si shihet edhe në foto ,ështe e re dhe ende e pabanushme.Banesa është në pjesen lindore të ndërteses.
- Posedon 2 dhoma gjumi ,sallon+kuzhine,shpajz,banjo moderne,ballkane me një pamje shumë të mirë,vendparkim të bollshëm,si dhe hapesirë të mjaftueshme për fëmi.
- Ka bodrumin me sip. rreth 6m²
- Ka nxemje qendrore individuale dhe kolektive.
- Ka ashensor (lift).
- Objekti banesor është i përfunduar.
- Çmimi i bodrumit për m² është sa 1/2 e çmimt të banesës për m².
Per me shume na kontaktoni ne: 044 252 121 ose 049 252 121
Poashtu për më shumë foto të baneses shikoni albumin duke klikuar në linkun mëposhtë: jalbum.net/en/broëse/user/album/1624306 
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »