SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 5 ari ne Bardhosh
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '14
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
45533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 5 ari ne Bardhosh toka posedon Uji Rrym dhe kanalizimi
posedoj te gjitha dokumentet e nevojshem
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
044 605023
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »