SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet prej pronarit shtëpia familjare në Prizren, Rr. Salajdin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Viti i ndërtimit :
1984
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet prej pronarit shtëpia familjare në Prizren, Rr. Salajdin Braha Nr.5. Shtëpia është me përdhesen dhe 2 pllaka(kate).\nPllaka e parë dhe e dyta janë gjithsejtë 120 m2 kurse përdhesja është 50 m2. Gjithashtu ka garazhin me qasje nga rruga kryesore dhe dy ballkone kah oborri shtëpisë, si dhe një oborr të qetë dhe shumë privat. Kjo shtëpi është shumë afër qendrës e qytetit(Shatërvanin).\nGjëdo institucion që mund të na nevojitet gjatë përditshmërive është maximum 10 min. ecje në këmbë nga kjo shtëpi.\nShkurt, vend ideal për jetesë, me shpenzime minimale.\nTe interesuarit mund te drejtohen ne numrin kontaktues: 049-830-553, ose ne e-mail privat: arastabridge@ gmail.com \n
Informata rreth publikuesit
Bes
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »