SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira në Breg diellit
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
45621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepia me qira e breg diellit .Shtepia ka 200m2 eshte e mobiluar teresisht ka 2 sallona dhe 2 kuzhina,3 dhoma gjumi,2 banjo ,terrace,oborr çmimi 1200euro.
www.intercapital-ks.net 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »