SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines,perball Fakultetit Filologjik(te Lesna) Banesa gjendet ne kate te pare, eshte e mobiluar,ka 3 dhoma te fjetjes,1 sallon me ballkon,dy banjo,nje kuzhine dhe nje terase te madhe me 100 metra katror me pamje te mrekullueshme. Banesa po ashtu ka ngrohje te qytetit,hyrje private te siguruar,uje dhe rryme 24 ore. Gjitheashtu objekti jashte eshte i renovuar teresisht. Banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre. Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit- 044426070 Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
j
Prishtinë
045514444
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »