SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi ne Tashlixhe I ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '14
ID e produktit :
45629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Shtepia me qira ose shitje ne Tashlixhe 1 .
Shtepia gjindet 200m permbi kishen ortodokse serbe.
Pershkrimi:
Perdhesja-Garazha
1. Garazhe per 3-4 automjete
2. Dhoma ku gjendet bojleri qendrore per krejt shtepine, hidrofori, rezervoari i ujit 1000L,si dhe nxemja qendrore.
3.Nje dhome e zbrazet , mundet te perdoret per cdo aktivitet.
Kati 1 " open space "
Dhoma e dites dhe kuzhina, parahymja me wc-toalet .
Kati 2
Tri Dhoma te medha te fjetjes,
Dy Banjo ku njera eshte brenda pjeses "on suite" (brenda dhomes)dhe tjetra banjo ne koridor.
Ballkon ne katin e pare i gjere 1.8m dhe gjatesi 25m qe shkon per rreth shtepise
Ballkoni ne katin e dyte qe njejt shkon per rreth shtepise por me i ngushte 1.20m
me pamje fantastike te qytetit.
Shtepia eshte e paisur me sistem modern te alarmit dhe kamerave si dhe e rrethuar mire per shkaqe sigurie.
Nje cope oborr mbrapa sa per pushime relaksuese.
Cmimi me marreveshtje " sy ne sy "
ose me email : shpend@gmail.com -JO permes telefonit
Mundet edhe nderrim me 2 banesa dhe te tjerat Cash.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »