SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qafe, shitet banesa 55m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qafe, shitet banesa 1,5 dhomshe, siperfaqes prej 51m2, kati i XI, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte mobiluar dhe ne gjendje standarde. Çmimi: 63.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »