SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e ngushte, shitet banesa 45m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
45647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qender, rruge kryesore, shitet banesa 1,5 dhomshe, siperfaqes prej 45m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore dhe e rinovuar ne teresi. Çmimi: 90.000€. Tel. 045/ 50 20 40. Shifra: 14/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »