SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ulpiane, shitet banesa 48m2
Çmimi :
€60,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ulpiane, shitet banesa 48m2, ne katin e IV-te, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Çmimi: 60.500 euro. Tel.045 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »