SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Mitrovice
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
3000 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Mitrovice - magjistralja e Adriatikut afer Ilirides. Perskaj rruges kryesore.
Banesa eshte e ndame ne dy hymje te vecanta, ku vetem kati i trete eshte per banim. Ndersa kati i pare dhe i dyte jane per afarizem. Vende i pershtatshem per cdo lloje te biznesit.
Hymja 1 eshte komplet e mobiluar. E cila ka 3dhoma + Sallon me Kuzhine si dhe Dy banjo. Secila dhome ka dalje ne Ballkon.
Hymja 2 ka te njejten strukture por nuk eshte e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »