SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '15
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
45676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor !

Banesa eshte 100m2 ne katin e 2-te dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor dhe
►Ballkon.

Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enelarese !!
Banesa eshte ne katin e 2-te gjithashtu ka edhe lift 24h
Rryme 24h
Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr. 044 821 260 .
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
044821260
Lagjja e Spitalit Mati 1 te Instituti Gjygjesor Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »